Pandora i kolekcja Charmsów z Postaciami Disneya

kolekcja charmsów

Większość z nas nie jest w stanie przejść obojętnie obok baśniowego świata, jaki już przed laty wykreował Walt Disney.

Postacie Myszki Miki, Kaczora Donalda, Goofy’ego i innych od dawna budzą w nas tęsknotę za dzieciństwem i bawią kolejne pokolenia. Nostalgię wielu kobiet dostrzegła marka Pandora, tworząc we współpracy z największym baśniowym koncernem charmsy, których nie sposób zapomnieć.

Disneyowskie charmsy hitem kobiecych nadgarstków

Uroczymi zawieszkami z motywami ulubionych postaci możemy cieszyć się już od 2017 roku. Wtedy to właśnie pojawiły się pierwsze charmsy z kultowymi postaciami największego świata baśni, do którego chętnie wracamy już od wielu dekad.

Stworzenie stylowej kolekcji, w której głównymi bohaterami będą postacie z bajek i która nie będzie odznaczała się infantylnym wyglądem, stanowi niemałe wyzwanie, lecz projektanci biżuterii Pandora poradzili sobie z zadaniem wprost doskonale! Dzięki temu dziś możemy podziwiać bogatą kolekcję charmsów, dostępną m.in. w sklepie internetowym ekokarat.pl.

Jakie motywy czekają na Ciebie w kolekcji Disneya?

Postacie z bajki Mulan, będące symbolem odwagi, siły i honoru, zawieszki przedstawiające Myszkę Miki i Minnie, będące pięknym podarunkiem dla ukochanej, czy też Pluto w świątecznej czapeczce to tylko nieliczne przykłady tego, co możesz znaleźć w nowatorskiej kolekcji. Oprócz tego czekają na Ciebie urocze wisiorki m.in. w kształcie karocy kopciuszka, a także pierścionki z sylwetką Mikiego.

Dla kogo oferowane są baśniowe motywy?

Sprawdzą się one u każdej kobiety, będącej miłośniczką eleganckiej biżuterii. Doskonale wpiszą się w zestawy na szczególne okazje, a także w casualowe stylizacje na codzienne dni. Biżuteria Pandory jest doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej kobiety, a także stanowi hobby dla niektórych pań. Nabycie kolejnej zawieszki na bransoletkę potrafi sprawić niebywałą radość i rozszerzyć możliwości tworzenia kolejnych, atrakcyjnych stylizacji.

pandora biżuteria

Bransoletki z motywami Disney’a – hit czy kit?

Charmsy z motywami Disney’a to nie pierwsza sytuacja, w której podjęto całkiem sukcesywną próbę wprowadzenia postaci z bajek do świata mody. Projektanci tacy jak Christopher Kane, Judith Leiber, a także polskie projektantki – Areta Szpura i Karolina Słota pod szyldem Local Heroes stworzyły niebanalną kolekcję ubrań, które zapadają w pamięć nie tylko z uwagi na atrakcyjne motywy, lecz też ciekawe hasła.

Również w świecie luksusowej biżuterii Pandora nie jest pionierem w idei czerpania inspiracji z dziecięcego świata. Przed nią na pomysł ten wpadły m.in. firmy takie jak Svarowski, Heidi Daus i Alex Monroe. Można więc sądzić, że pomysł jest wyjątkowo trafiony i podbija serca wielu kobiet.

Dlaczego biżuteria Pandory będzie dobrym wyborem?

Biżuteria nie jest ogólnie czymś, bez czego byśmy się absolutnie nie obeszły, lecz warto się nią zainteresować, choćby dlatego, że wyroby z górnej półki na ogół nie tracą na wartości. Tak też może w przyszłości stać się z charmsami od Pandory, jakie marka ma obecnie w swojej ofercie.

Trendy ulegają nieustannej zmianie, lecz stylowa biżuteria ma to do siebie, że nie wychodzi z mody praktycznie nigdy, dlatego też zawsze będzie opłacalnym zakupem. Podobnie rzecz może mieć się z charmsami z kolekcji Disney’a – są na czasie dzisiaj, a za kilka lat mogą znów wrócić z wielkim hukiem lub nigdy nie wyjść z mody.