Koszulki ze śmiesznym nadrukiem – gdzie można je kupić?

koszulki ze śmiesznym nadrukiem

Bardzo popularnym produktem stały się ostatnio koszulki ze śmiesznymi nadrukami. Ich fenomen polega na tym, że niezależnie od okazji mogą one być podarunkiem dla kogoś bliskiego lub nawet dla samego siebie.

Niekoniecznie można w nich chodzić na co dzień, ponieważ jakość ich materiału jest mała, a krój nie za bardzo twarzowy, jednak mimo to ludzie kupują je dla samej idei oryginalnej grafiki.

Gdzie kupić?

Takie koszulki można spotkać bardzo często na wakacyjnych lub odpustowych straganach i to na nich właśnie widnieją kultowe teksty typu „Od jutra będę grzeczna”, „Jestem miłą zołzą”, „Najlepszy szwagier na świecie” itd.

Jednak podczas przechodzenia między stoiskami najbardziej rzucają się w oczy duże, kolorowe i karykaturalna obrazki, na przykład Polak z kuflem piwa, znane osoby w śmiesznych sytuacjach, czy też niestety często podrobione grafiki wzięte z ubrań Vogue, Gucci lub Louis Vuitton.

Tego typu odzież można kupić również na wielu stronach internetowych i to tam właśnie istnieje możliwość wyboru własnego tekstu lub grafiki, spersonalizowanej pod nasze poczucie humoru. Taką opcję wybierają najczęściej osoby, które chcą dać koszulkę komuś w prezencie.

Dzięki internetowym zakupom można mieć również wpływ na wybór konkretnego kroju czy materiału koszulki, przez co może ona mieć lepszą jakość niż taka ze straganu.

Koszulka jako prezent?

Tak! Koszulka ze śmiesznym nadrukiem może być idealnym prezentem wręczonym podczas:

  • baby shower. Młodym rodzicom można wówczas wręczyć koszulki z małym bobasem lub ze śmiesznymi powiedzonkami typu „Mamo, tato, jestem w drodze!”.
  • Podobnie sprawa wygląda na chrzcinach, tylko w tym wypadku grafika przybiera już mniej komiczny a bardziej radosny wymiar.
  • Najczęstszą okazją, do której zamawia się takie koszulki, jest wieczór panieński i kawalerski. Wtedy to wręcza się je wszystkim gościom na pamiątkę.
  • Nie można również zapominać o ślubie. Wtedy to dobiera się koszulki na przykład z piłkarskim nadrukiem, ponieważ małżeństwo to jakby gra zespołowa, której reprezentantami są mąż i żona.
  • Okazją do sprawienia komuś tak ciekawego prezentu mogą być również pełne urodziny, na przykład dwudziestka, trzydziestka, pięćdziesiątka czy nawet sześćdziesiątka. Staje się to coraz bardziej popularna forma prezentu, ponieważ można zauważyć coraz więcej grafik związanych ze starością i upływem lat.

Wiadomo, że takich koszulek nie będzie się nosić do pracy czy na zwyczajne spotkania ze znajomymi,  natomiast sprezentowane takowej  jest naprawdę dobrą pamiątką z danej imprezy.

Jak dobrze wybrać?

Wiadomo już, że na straganach można znaleźć wiele tzw. podróbek, natomiast mimo chęci zakupienia jednej nie powinno się tego robić. Jest to forma pewnego rodzaju kradzieży logotypu znanych firm, której klienci są mniej świadomi niż sprzedawcy, chcący na tym zarobić.

Drugą istotną kwestią jest to, że jakość danych koszulek jest zazwyczaj średnia, a materiał, z którego są one wykonane, może być wątpliwego pochodzenia. Dlatego też przed zakupem warto sprawdzić metkę oraz przeczytać gramaturę na stronie, ponieważ zły dobór materiału do naszej skóry może prowadzić to jej podrażnienia lub uczulenia.

śmieszne koszulki

Alternatywa zakupu

Ciekawą opcją jest również własnoręczne stworzenie takiej koszulki. Dzięki temu można samemu wybrać materiał i krój, wykorzystując do tego na przykład odzież, którą nosimy na co dzień, a która już na przykład wyszła już z mody.

Chociaż na jakość materiału będziemy mieć wpływ, to jej nadruk będzie niestety już w gorszym stanie, ponieważ w domowych warunkach możemy uzyskać go dzięki wydrukowanej grafice,  którą przykładamy do koszulki w odpowiednim miejscu. Później za pomocą folii spożywczej wyciętej w kształt wydruku, zwykłego ręcznika i żelazka w łatwy sposób można ją wprasować w koszulkę.

Nie będzie to oczywiście trwały i jakościowy efekt, natomiast jeśli na przykład organizujemy wieczór kawalerski, to zamiast zamawiać daną koszulkę z Internetu, możemy ją stworzyć sami przy wykorzystaniu choćby zdjęcia przyszłego pana młodego.

Widać zatem, że możliwości a pozyskanie śmiesznej koszulki z nadrukiem jest bardzo wiele. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni, by stworzyć naprawdę dobrą pamiątkę na wiele różnych okazji.